PIELĘGNACJA TWARZY

 

Krótka Chwila Relaksu i Regeneracji dla Twojej Twarzy

 

Nasza twarz poddawana jest codziennie ciężkim próbom. Trudne warunki atmosferyczne takie jak zmienna temperatura, zmienna wilgotność powietrza, czy negatywny efekt promieniowania słonecznego niekorzystnie wpływają na naszą cerę. Czynników tych jest zdecydowanie więcej, dla tego proponujemy szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym przywrócimy blask, jędrność i witalność Twojej skórze. Przygotujemy ją również do tego, aby dzielnie "stawiała czoła" wszystkim tym trudnym warunkom, na jakie narażona jest na co dzień.

 

Zabiegi dla Twarzy
1. Fotoodmładzanie 2. Redukcja Przebarwień 3. Redukcja Rumienia 4. Fotoepilacja
5. Leczenie Trądziku
6. Mezoterapia Bezigłowa
7. Mezoterapia Mikroigłowa
8. Mikrodermabrazja Diamentowa
9. Sonoforeza   10. Peeling Kawitacyjny
11. Maski
12. Masaż Twarzy
13. Kwasy Medyczne
14. Rytuały dla Twarzy
15. Przekłuwanie Uszu

 

 

1. FOTOODMŁADZANIE

fotoodmładzanie ipl jelenia góraFotoodmładzanie to ekspresowa metoda regeneracji skóry za pomocą światła. Jest dużo delikatniejsza i mniej inwazyjna niż terapia laserowa. Naświetlanie odbywa się za pomocą głowicy urządzenia IPL. Polega to na naświetleniu skóry objętej zabiegiem, wiązką intensywnego światła o różnej długości fali. Rozchodzi się ono we wszystkich kierunkach, likwidując jednocześnie wiele defektów skóry, powstających w procesie foto-starzenia.

Foto-odmładzanie pomocne jest w celu usunięcia drobnych zmarszczek, rozszerzonych porów, po-słonecznych przebarwień, piegów oraz rozszerzonych naczynek. Zabieg ten ma na celu zahamowanie procesów starzenia się twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni.

Efekty foto-odmładzania zaczynają być widoczne już po 3 zabiegach. 

Zabieg jest krótki, nie wywołuje bólu oraz znacznego podrażnienia. Można po nim wrócić do normalnego funkcjonowania. Po zabiegu zaleca się intensywne nawilżanie skóry aby wspomóc jej regenerację i uzupełnić deficyt nawilżenia spowodowany zabiegiem.

 

2. REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Przebarwienie (hiperpigmentacja) powstaje w skórze na skutek działania wielu czynników egzogennych czyli pochodzących ze środowiska zewnętrznego (np. promieniowanie słoneczne) jak również endogennych, czyli reakcji zachodzących w organizmie (przykładowo zaburzenia hormonalne). Intensywne impulsy świetlne emitowane przez urządzenie IPL są wybiórczo pochłaniane przez nagromadzoną w komórkach melaninę. Powoduje to wzrost temperatury w  odbarwionej komórce dzięki czemu doprowadzamy do jej zniszczenia. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienia stają się ciemniejsze  by następnie poprzez złuszczenie zaniknąć. 

Skuteczność zabiegu zależy od umiejscowienia pigmentacji. Im głębiej znajduje się przebarwienie tym mniejsza skuteczność zabiegu.

Zabieg ten daje wyraźne efekty przy po-słonecznych plamach na dłoniach oraz dekolcie, przy mocno napigmentowanych pieprzykach i odbarwieniach. Najlepsze efekty uzyskuje się przy najciemniejszych zmianach. Oczekiwane efekty wymagają od 2-5 zabiegów.

 

3. REDUKCJA RUMIENIA

Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy tzw. "przekrwione naczynka" mogą wystąpić bez względu na wiek oraz typ cery. Bardzo często, problemy te, dotyczą osób z cerą wrażliwą, suchą i skłonną do alergii. Naczynka mogą ulegać uszkodzeniu również z powodu czynników zewnętrznych takich jak mróz, zimny wiatr czy gwałtowne zmiany temperatury. Bez względu na przyczynę możemy zastosować energię świetlną wytworzoną przez urządzenie IPL. Dzięki niemu w przekrwionych warstwach skóry zachodzą procesy, które mają na celu zasklepienie naczynek oraz stymulację całej tkanki do regeneracji.

Efekty mogą pojawiać się stopniowo i zależą od ilości, rozmiaru oraz głębokości umiejscowienia, uszkodzonych naczyń. Seria może wymagać 5-6 zabiegów, a proces ich zanikania może przebiegać na przestrzeni kilku tygodni.

Przy skórze twarzy płytko unaczynionej, wrażliwej, delikatnej, skłonnej do rumienia oraz w zapobieganiu trądziku różowatego można stosować dodatkowo jako zabieg profilaktyczny. 

Zabieg wykonuje się w obrębie twarzy oraz szyi objętych rumieniem.

 

4. FOTOEPILACJA

Jest formą trwałego usunięcia owłosienia przy zastosowaniu fali światła. Zabieg ten można wykonać na obszarze całego ciała z wyjątkiem bliskich okolic oczu. Technologia IPL umożliwia usunięcie również jasnych włosków (co nie jest możliwe w przypadku depilacji laserowej).

Skuteczność zabiegu wiąże się też istotnie z fazą wzrostu, w której znajduje się włos w trakcie zabiegu. Faza ta (anagen) jest podstawą skuteczności procesu fotoepilacji. Tylko w niej możliwe jest trwałe usunięcie włosa, dzięki zastosowaniu intensywnej wiązki światła na brodawkę, która sprawuje funkcję odżywczą. Po zahamowaniu procesu odżywiania włos wypada, a proces odrastania jest zdecydowanie utrudniony.

 Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty należy wykonać serię od 5 do 8 zabiegów w odstępach czasowych od miesiąca do trzech. Skuteczność zabiegu fotoepilacji przy użyciu IPL zależy od indywidualnych cech fizjologicznych osoby uczestniczącej w zabiegu.

 

5. LECZENIE TRĄDZIKU

Zastosowanie IPL przy leczeniu trądziku polega na tym, że niszczy ono szybko mnożące się bakterie odpowiedzialne za zapalne zmiany trądzikowe. Działa porównywalnie z antybiotykiem jednak nie osłabia odporności immunologicznej organizmu jak tradycyjny antybiotyk podany doustnie. Badania przeprowadzone na świecie, wykazały trzy razy szybsze efekty leczenia, wykorzystując systemem IPL, w porównaniu do tradycyjnych metod.

Spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu trądziku ze zmianami ropnymi. W zależności od stopnia nasilenia zmian wskazana jest seria 3-5 zabiegów, w odstępach tygodniowych. Zabieg ten można wykonać na twarzy, szyi, dekolcie oraz na tzw. rynience łojotokowej (obszar międzyłopatkowy). Liczba zabiegów w serii uzależniona jest od indywidualnej reakcji organizmu.

 

6. MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

mezoterapia bezigłowa jelenia goraZabieg ten opiera się na nieinwazyjnym wprowadzeniu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej wykorzystując zjawisko elektroporacji. Wytwarzany przez specjalistyczne urządzenie prąd elektryczny wysokiej częstotliwości powoduje zwiększenie przepuszczalności błony komórkowej i otwarcie jej hydrofilowych kanałów, którymi transportowane są substancje lecznicze bezpośrednio w głąb skóry. Zabieg ten poprawia napięcie zwiotczałej skóry, redukuje zmarszczki, poprawia strukturę i koloryt skóry. Zabieg wspomaga także kuracje antycellulitowe i wyszczuplające. Dzięki możliwości regulowania głębokości impulsu elektrycznego możemy dotrzeć do komórek tłuszczowych w tkance podskórnej i przetransportować odpowiedni koktajl substancji aktywnych bezpośrednio do głęboko usadowionych w tkance podskórnej komórek tłuszczowych. Mezoterapia jest alternatywą mezoterapii igłowej. Jest nieinwazyjną metodą, dzięki czemu nie ma ryzyka infekcji ani powikłań. Największą korzyścią dla wielu osób jest to, że metoda ta jest bezbolesna.

 

7. MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg mezoterapii mikroigłowej opiera się na mikroperforacji naskórka za pomocą specjalistycznego urządzenia lub personalnego rollera. W skórze wykonywane są setki mikro-nakłuć, którymi transportowane są preparaty o odpowiedniej wielkości cząsteczki. Specjalistyczne ampułki które są opatrzone certyfikatem medycznego preparatu wnikają bezpośrednio w skórę, co w efekcie znacznie podnosi efektywność zabiegu. Poza właściwościami jakie posiada ampułka (indywidualnie dobierana do problemu i rodzaju skóry) mezoterapia niesie za sobą również szereg naturalnych procesów występujących w skórze na skutek jej mikrouszkodzenia. Wymuszenie na skórze tworzenia nowej tkanki, skutkuje zwiększeniem gęstości skóry, ujędrnieniem oraz wygładzeniem. W tym zabiegu zawieramy dwie metody stymulacji skóry mechaniczna (intensywne procesy naprawcze i regeneracji) oraz chemiczna (wysoko skoncentrowana ampułka idealnie dopasowana do potrzeb skory). Mezoterapia wskazana jest przy skórze mało elastycznej, wiotczejącej, wymagającej intensywnej stymulacji naprawczej.

 

8. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Salon urody La Belle Jelenia Góra, poleca zabieg o nazwie mikrodermabrazja dmiamentowa. Polega on na mechanicznym złuszczeniu górnych warstw naskórka, za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice pokrytą diamentowymi kryształkami. Złuszczanie to obejmuje górne warstwy naskórka pobudzając w ten sposób proces tworzenia się nowych, głębiej położonych, żywych, komórek skóry. Przyspiesza i intensyfikuje naturalny proces odnowy skóry, eliminuje nadmierne zrogowacenie i suchość naskórka oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny tworzących naturalne rusztowanie dla skóry. Zmniejszają się drobne zmarszczki, zaskórniki zostają zredukowane, a skóra staje się bardziej wygładzona i odżywiona dzięki pobudzeniu mikrokrążenia. Ponadto zabieg ten wspomaga absorpcję aktywnych składników zawartych w preparatach kosmetycznych.

 

9. SONOFOREZA

ultradzwieki sonoforeza jelenia goraSonoforeza opiera się na zjawisku fali akustycznej, wytwarzanej przez urządzenie emitujące fale dźwiękowe. Indywidualnie dobrane substancje zostają wprowadzone w głąb skóry za pomocą właśnie tych fal dźwiękowych. Sposób działania wprowadzanej substancji uzupełniony jest dodatkowo działaniem samych ultradźwięków, które zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, pobudzają metabolizm komórkowy, dzięki czemu zwiększają oddychanie na poziomie komórkowym. Ponadto podczas zabiegu zachodzi biostymulacja głębszych warstw skóry za pomocą mikro-masażu.  Usprawniony zostaje przepływ limfy oraz mikro-cyrkulacja krwi oraz pobudzone zostają procesy odnowy skóry poprzez  biosyntezę kolagenu oraz elastyny przez fibroblasty. Wtłaczając substancje aktywne aplikowane na skórę, jednocześnie aktywizuje samoistne procesy naprawcze zachodzące w skórze właściwej. Ponadto pobudza ukrwienie i natlenienie skóry co odzwierciedla się lepszym napięciem oraz kolorytem.

 

10. PEELING KAWITACYJNY

Przy zabiegu kawitacji wykorzystywane jest urządzenie emitujące ultradźwięki, które powodują złuszczenie naskórka i oczyszczenie porów skórnych. Jednocześnie skóra poddawana jest mikro-masażowi, który poprawia krążenie krwi co korzystnie wpływa na naturalne procesy regeneracji. W trakcie zabiegu wytwarza się fala ultradźwiękowa, która powoduje wypchniecie zanieczyszczeń blokujących ujścia gruczołów łojowych. Eliminowane są martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Szczególnie zalecany jest przy delikatnej, wrażliwej, naczyniowej cerze skłonnej do podrażnień oraz alergii, dla której ryzykowne jest zastosowanie bardziej intensywnych metod oczyszczania.

 

11. MASKI

Cieple Mikronizowane Algi

kosmetyczka jelenia góraMaska na bazie trzech specjalnie wyselekcjonowanych alg, zbieranych w wyjątkowo czystych wodach, poddanych rygorystycznej selekcji pod względem jakości i ilości zawartych w nich składników odżywczych. Innowacyjny, objęty patentem THALGO proces obróbki alg, polega na rozerwaniu ścian komórek algowych, pozwala na wydobycie z samego ich środka mikroskładników niezbędnych dla równowagi ludzkiego organizmu. Ten w 100% naturalny mineralny puder bez żadnych dodatków, w połączeniu z wodą zamienia się w aksamitny okład, który otula skórę i napełnia mocą minerałów. Aktywne składniki: Laminaria - wzmocnienie, źródło jodu; Fucus - rewitalizacja, źródło jodu; Lithothamnium - odżywienie, remineralizacja.

 

THALGODERM Maska Algowa

Maska z organicznego alginatu. Plastyczna maska na bazie alginatu bogata w proteiny, mikro i makroelementy oraz witaminy pobudza odnowę komórek i spowalnia procesy starzenia skóry, stymuluje penetrację składników aktywnych dostarczonych skórze podczas zabiegu. Działa rewitalizująco, nawilżająco i kojąco

 

KREMOWA lub ŻELOWA maska

 

 • ABSOLUTE RADIANCE MASK

Rozświetlająco-odmładzająca maska. Błyskawiczna maska

upiększająca o konsystencji żelowej. Kompleks Seve Bleue dogłębnie nawilża skórę, a Lumisource zapewnia jej piękny, promienny wygląd. Zanthalene - oleisty koncentrat z pieprzu syczuańskiego o działaniu "botox-like" w sposób szczególny działa na biochemiczny mechanizm skurczu mięśnia, pozwala rozluźnić zmarszczki mimiczne, dając twarzy naturalny i bardziej zrelaksowany wyraz. Wyciąg ze słodkich migdałów i wyciąg z pestek sezamu działa napinająco i regenerująco.

 

 • ULTRA HYDRA-MARINE MASK

Ultra Nawilżająca Maska Nawilża - Wypełnia - Energetyzuje Dzięki kompleksowi Save Bleue, zaczerpniętemu z głębin oceanu i dwóm najnowszym generacjom kwasu hialuronowego, maska ta dostarcza wodę do każdej warstwy naskórka. W zaledwie 5 minut, skóra staje się nawilżona, gładsza i olśniewająco piękna.

 

 • IMMEDIATE BIO-SOOTHING MASK

Błyskawiczna maska bio-łagodząca. Maska na bazie składników naturalnych (Hyposensine®, Sensiline®) doskonale łagodzi oznaki podrażnienia wrażliwej, delikatnej i naczyniowej skóry. Daje natychmiastowe uczucie komfortu, niweluje zaczerwienienia, pozostawia skórę miękką i gładką.

 

 • ABSOLUTE PURIFYING MASK

Maska oczyszczająco-matująca. Maska w postaci kremowej o dużej zawartości naturalnej glinki, wzbogacona o oczar wirginijski o właściwościach łagodzących, przeciwzapalnych i ściągających. Algi Fucus Spiralis i Tetraselmis Chui regulują nadmierne wydzielanie sebum. Maska wchłania nadmiar łoju, ściąga pory, działa przeciwzapalnie i delikatnie czyści skórę. Kompleks Seve Bleue delikatnie nawilża skórę. Skóra odzyskuje swoją matowość, świeżość i blask.

 

12. MASAŻ TWARZY

Kosmetyczny masaż twarzy szyi i dekoltu

masaż twarzy jelenia góraMasaż obejmuje twarz, szyje oraz dekolt. Wykonywany przy użyciu kremu do masażu twarzy z oligo-elementami. Doskonały preparat o świeżym zapachu i otulającej konsystencji na bazie kompleksu Seve Bleue, oleju makadamia i oleju z pestek malin to podstawa masażu, który delikatnie peelinguje skórę twarzy. Odżywia ją, pobudza krążenie krwi, dotlenia oraz wspomaga jej procesy metaboliczne. Specjalnie opracowane ruchy masażu pobudzają skórę do regeneracji, relaksując jednocześnie mieśnie mimiczne twarzy. Skóra po masażu jest głęboko odżywiona, zrelaksowana i rozświetlona. Zmarszczki są delikatni wygładzone a twarz wygląda na wypoczętą.

 

Masaż przeciwzmarszczkowo-liftingujacy DERMA-STIM

Nowatorski masaż firmy Thalgo, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermostymulacje, ruchy zmarszczka po zmarszczce oraz liftujaco-ujędrniajace. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia. Łagodzi zmarszczki, stymuluje syntezę włókien podporowych skory (kolagen, elastyna). Twarz odzyskuje naturalny koloryt i poprawia się jej jędrność. Masaż ten łaczony jest z odżywczymi właściwosciami kremu do masażu z oligo-elementami.

 

13. KWASY MEDYCZNE

Współczesna kosmetologia dysponuje preparatami działającymi bardzo intensywnie na skórę wywołując długofalowe efekty. Kwasy umożliwiają głęboką eksfoliację (złuszczenie) naskórka co w efekcie stymuluje fibroblasty (komórki odpowiedzialne za syntezę włókien podporowych skóry) do produkcji kolagenu i elastyny i przebudowy skóry. Mają właściwiości silnie nawilżające oraz przeciwzapalne. W zależności od defektu skórnego dobierany jest odpowiedni rodzaj kwasu który złuszcza, łagodzi stan zapalny, hamuje wytwarzanie melaniny lub intensywnie nawadnia skórę. Jest wiele rodzajów kwasów które precyzyjnie trafiają w potrzeby skóry.

Efekt to wyraźne zagęszczenie struktury skóry, nawilżenie, poprawa jędrności oraz intensywne wygładzenie i poprawa kolorytu. Metabolizm skóry zostanie zaktywizowany, a naskórek przebudowuje się tworząc nową świeżą warstwę. W głębszych partiach skóry zachodzą daleko posunięte procesy odnowy i regeneracji w zakresie syntezy nowych zdrowych komórek.

Zabieg może składać się z mieszanki kwasów wzmacniających wzajemnie swoje funkcje lub może opierać się na jednym związku. Lecz ostatecznie, kombinację i rodzaj kwasów, dobiera kosmetolog po wcześniejszej diagnostyce skóry, ocenie problemu oraz określeniu zamierzonego celu zabiegu.

Mesoestetic (Hiszpania) - to firma specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej. Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zyskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi. Laboratorium mesoestetic®, lider w dziedzinie medycyny estetycznej, opracowało innowacyjną gamę pilingów przeznaczonych do zabiegów silnie regenerujących skórę. Peelingi dermatologiczne pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd.

 

Kwas Migdałowy

Poprawa kolorytu, rozświetlenie skóry, foto-starzenie, wygładzenie powierzchni skóry, redukcja drobnych zmarszczek, ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Skład: kwas migdałowy 30%

Efekt: Skóra zyskuje zdrowy koloryt i naturalny blaski, następuje redukcja powierzchniowych przebarwień, drobnych zmarszczek, ściągnięcie porów i wygładzenie powierzchni naskórka, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych.

 

Kwas Mlekowy

Wskazania: Foto-starzenie, drobne zmarszczki, skóra odwodniona, zapobieganie starzeniu się skóry.

Skład: Kwas mlekowy 30%

Efekt: Rozjaśniona i rozświetlona skóra, poprawa mikrokrążenia i optymalne, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz wszelkich nierówności.

 

Kwas Salicylowy

Wskazania: Trądzik pospolity, skóry mieszane i zanieczyszczone, foto-starzenie, rogowacenie okołomieszkowe.

Skład: Kwas salicylowy 10%

Efekt: Zredukowane niedoskonałości (płytkie przebarwienia, drobne zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki, wypryski) wygładzenie skóry, regulacja wydzielania sebum, skóra zyskuje zdrowy koloryt, jest napięta i rozświetlona.

 

TCA

Wskazania: zmarszczki powierzchowne, skóra cienka i sucha, blizny potrądzikowe, trądzik grudkowo-krostkowy i zaskórnikowy, plamy soczewicowate, po-słoneczne uszkodzenia skóry.

Skład: kwas trojchlorooctowy 15 %

Efekt: stymulacja odnowy komórkowej, złuszczenie, poprawa grubości i napięcia skóry, wygładzenie nierówności, redukcja rozszerzonych porów, blizn i przebarwień, pobudzenie syntezy kolagenu, elastyny. Jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry.

 

Mieszanka Kwasów do Cery Naczyniowej lub z Trądzikiem Różowatym

Wskazania: terapia skór wrażliwych naczyniowych i z trądzikiem różowatym

Skład: 15% kwas migdałowy, 5% kwas glikolowy, 5% glukonolakton

Efekt: delikatnie zluszcza, łagodzi stany zapalne o różnej etiologii, redukuje rozszerzone pory i szorstkość skóry, odświeża i wygładza. Stosowany w serii redukuje rumień naczyniowy i zapalny, zmniejsza widoczność teleangiektazji, likwiduje sino-fioletowy odcień skóry.

 

14. RYTUAŁY DLA TWARZY

"Rytuały dla twarzy" to kompletne zabiegi wykonywane zgodnie z wytycznymi, które dostosowane są do konkretnych grup kosmetyków. Każdy zabieg ma na celu uzyskanie określonego efektu. Dla tego tak ważne jest przestrzeganie procedur przy użyciu odpowiednich kosmetyków. Nasza kosmetyczka zaproponuje odpowiedni zabieg uwzględniając potrzeby, cel oraz kondycję skóry.

 

AQUARELLE

Intensywny zabieg nawilżająco - energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej. Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie dolnych powiek objawiające się "woreczkami" pod oczami. Przyczyną tego stanu często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikro-cyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Cel: zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

 • Wiek: 26-45+
 • Rodzaj skóry: Mieszana, Normalna, Sucha
 • Działanie: Nawilżające, Drenujące, Energetyzujące

 

BEAUTY HYDRATION RITUAL

Zabieg nawilżająco - upiększający przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. Zabieg uzupełnia niedobór wody w naskórku, odbudowuje płaszcz wodno - lipidowy, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

 • Wiek: Do każdego wieku
 • Rodzaj skóry: Normalna, Odwodniona, Sucha
 • Działanie: Energetyzujące, Nawilżające, Relaksujące, Regenerujące, Rozświetlające

 

FACIAL PEEL WITH BHA & AHA

Głębsze złuszczanie skóry jest dziś możliwe dzięki kwasom AHA i BHA. Łagodne kwasy mają za zadanie odświeżyć zewnętrzne warstwy naskórka, dzięki czemu uzyskujemy efekt oczyszczenia skóry, jej rozjaśnienia i ogólnej poprawy wyglądu. Wskazania: zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry z wyjątkiem alergicznej

 • Wiek: Do każdego wieku
 • Rodzaj skóry: Tłusta, Mieszana, Normalna, Sucha
 • Działanie: Złuszczające, Nawilżające, Rozjaśniające, Przeciw przebarwieniom
 • Cel: złuszczenie i wygładzenie naskórka.

 

THALGODERMYL

Jest zabiegiem leczniczym dla osób z trądzikiem, aby mogły odzyskać zdrową i czystą skórę. Wszystkie testy udowodniły, że działa on przeciwłojotokowo, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Thalgodermyl pozwala osiągnąć błyskawiczne efekty. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry trądzikowej.

 • Wiek: Do każdego wieku
 • Rodzaj skóry: Tłusta, Trądzikowa
 • Działanie: Oczyszczające, Przeciwtrądzikowe
 • Cel: regulacja pracy gruczołów łojowych

 

MARINE HYALURONIC TREATMENT

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz. Zabieg regeneruje skórę, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę oraz modeluje owal twarzy. Wskazania: skóra odwodniona z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca nawilżenia i regeneracji. Cel: zabieg ma na celu wygładzić i nawilżyć skórę, wypełnić zmarszczki oraz pod-stymulować syntezę nowych włókien kolagenu.

 • Wiek: 36-45
 • Rodzaj skóry: Mieszana, Normalna, Sucha, Wrażliwa
 • Działanie: Anty-Ageing, Przeciwzmarszczkowe, Wygładzające, Nawilżające

 

BEAUTY SOFTNESS RITUAL

Nawilżająco - łagodzący zabieg do skóry delikatnej, wrażliwej, reaktywnej z problemem naczyniowym. Zabieg doskonale nawilża i odżywia skórę, niweluje podrażnienia i zaczerwienienia, przynosi ukojenie i komfort.

 • Wiek: Do każdego wieku
 • Rodzaj skóry: Normalna, Odwodniona, Sucha, Wrażliwa
 • Działanie: Łagodząco-Kojące, Nawilżające, Ochronne, Regenerujące

 

MARINE COLLAGEN TREATMENT

Skóra w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia czerpiąc go z wewnątrz naszego organizmu, a także ze środowiska zewnętrznego. Żyjąc jednak w obecnym zanieczyszczonym środowisku, aglomeracji miejskiej, przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na odwodnienie naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry. Marine Collagen Treatment to intensywny zabieg nawilżający na "pierwsze zmarszczki" z użyciem maski nasyconej wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu. Zabieg neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu, małe zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry natychmiast znikają, a skóra odzyskuje komfort, gładkość i blask. Zawartość składników aktywnych (Native Marine Collagen Complex, glikopeptydy z soi, czerwona alga Palmaria Palmata) sprawia, że skóra już po pierwszym zabiegu jest rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka. Zabieg kierowany jest dla osób po 25 roku życia. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia.

 • Wiek: 26-35
 • Rodzaj skóry: Normalna, Mieszana, Sucha, Wrażliwa
 • Działanie: Anty-Ageing, Nawilżające, Wygładzające
 • Cel: zmniejszenie przesuszania się naskórka, wygładzenie drobnych zmarszczek

 

HYDRATION CORRECTOR

Intensywny zabieg z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznych urządzeń. Wskazania: zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do skóry zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku.

 • Wiek: Do każdego wieku
 • Rodzaj skóry: Mieszana, Normalna, Odwodniona, Sucha, Wrażliwa
 • Działanie: Dotleniające, Energetyzujące, Nawilżające, Regenerujące, Rozświetlające, Wygładzające
 • Cel: poprawić nawilżenie, elastyczność i dotlenienie skóry.

 

15. PRZEKŁUWANIE USZU

Salon kosmetyczny La Belle oferuje również bezpieczne, bezgłośne, higieniczne oraz szybkie przekłuwanie uszu kolczykami o stylowych wzorach. Przekłuwanie uszu odbywa się prawie bezboleśnie bez charakterystycznego dźwięku, którego boją się dzieci. Kosmetolog wykonujący zabieg nigdy nie dotyka palcami sterylnego kolczyka ani jego zapinki, który posadowiony jest w specjalistycznym kartridżu. Automatyczne ustawienie zapinki, zapewnia zachowanie optymalnej odległości pomiędzy nią a kolczykiem. Następstwem tego jest szybsze i prawidłowe gojenie się ucha. Gabinet kosmetyczny posiada kolczyki które są hipoalergiczne, wykonane z materiałów bez obecności niklu, kobaltu, kadmu, ołowiu. Dzięki temu nie występują reakcje alergiczne. Dostępne są różne modele kolczyków np. tytanowe lub ze stali chirurgicznej koloru srebrnego, złotego z kamieniami lub obrazkami oraz kolczyki z 14 i 18 karatowego złota z kamieniami szlachetnymi. Specjalnie dla najmłodszych opracowane zostały specjalne kolczyki z linii Baby, które maja krótsze igły, mniejsza średnicę oczka oraz mniejsze zapinki, dzięki czemu idealnie dopasowują się do małego uszka. Kolczyki z linii Baby można nabyć także jako śliczne różowe pudełko prezentowe, zawierające sterylnie zapakowane kolczyki wraz z dodatkowymi zapinkami, gazikami do przemywania uszu oraz płynem do pielęgnacji po przekłuciu. To idealny pomysł na prezent dla malej pociechy z okazji np pierwszych urodzin, który można podarować wraz z umówioną wizytą.